Pradžia Apie mus

Apie mus

katinukasVaikų laisvalaikio centras „Katinukas“- tai jauki ir didelė, net 350 kv. m. ploto erdvė, skirta mažųjų laisvalaikiui, pramogoms ir šventėms.

Kiekviena erdvės detalė kruopščiai apgalvota ir atrinkta derinant ergoterapeuto ir dizainerės sprendimus. Visi specialistai, prisidėję prie centro įrengimo yra mažų vaikų tėveliai, tad visas kambarys įrengtas taip, kad būtų saugu ir patogu mažiesiems.

Vaikų laisvalaikio centre veiklos ras tiek mažesni, tiek didesni vaikai, o kai vaikai žais, tėveliai galės patogiai juos stebėti ir mėgautis skania „Katinuko“ kava iš tėveliams pritaikytos zonos. Visi, norintys pasmaližiauti, galės skanauti ledus ar atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais iš „Katinuko“ skanumynų baro. Alkį numalšinti karštais patiekalais padės mūsų partneriai.

Vaikų laisvalaikio centras „Katinukas“- ideali vieta Jūsų šventėms. Čia rasite 2 jaukius ir erdvius švenčių kambarius. Norintys visiškai privačios šventės gali rezervuoti net visą „Katinuko“ laisvalaikio centrą. Šventės akcentais: vaišių stalu, dekoracijomis, animatoriais ir kitomis šventės detalėmis galite pasirūpinti patys.  Jei norite, kad šventė virstų tikra švente ir nereikėtų gaišti brangaus laiko paieškų labirintuose, galime pasiūlyti anomatorius, fotografą, šventės dekoravimą, rekomenduoti maisto gamintojus.